Зернові угоди: в Одеський порт зайшли два судна під завантаження агропродукцією

Зернові угоди: в Одеський порт зайшли два судна під завантаження агропродукцією
фото: usm.media

Судно Prista Oil має взяти на борт 7 тис. тонн соняшникової олії

В Одеський порт зайшли ще два судна під завантаження агропродукцією: танкер Elf за соняшниковою олією українського виробництва та суховантажник Sara – за кукурудзою. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на диспетчерську морського порту.

«Танкер Elf під прапором Вануату пришвартували біля терміналу Prista Oil. Судно має взяти на борт 7 тис. тонн соняшникової олії», – зазначили в порту.

Услід за танкером до порту зайшов за експортною кукурудзою суховантажник Sara під прапором Палау.

Як повідомлялося, Спільний координаційний центр у рамках Чорноморської зернової ініціативи ООН дозволив шести суднам прохід через морський гуманітарний коридор у Чорному морі.

Нагадаємо, 8 серпня у межах реалізації «зернової ініціативи» з порту «Південний» вийшло перше з 24 лютого судно з українським продовольством – балкер Sacura. Воно прямувало до Італії. 

Як відомо, українська сторона 22 липня підписала з Туреччиною та Організацією Об’єднаних Націй угоду, яка включає зобов'язання сторін щодо безпечного функціонування експортних маршрутів у Чорному морі. Такий ж документ підписали Туреччина, ООН та Росія.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: