Шестиразовий олімпійський чемпіон повідомив, що в нього рак у термінальній стадії

Шестиразовий олімпійський чемпіон повідомив, що в нього рак у термінальній стадії
Хой 11 разів перемагав на чемпіонатах світу

Згідно з оцінкою лікарів, Хою залишилося жити від двох до чотирьох років

Шестиразовий олімпійський чемпіон, колишній шотландський трековий велогонщик Кріс Хой повідомив, що діагностований у нього рак передміхурової залози досяг термінальної стадії.

В інтерв'ю The Times 48-річний спортсмен також розповів, що згідно з оцінкою лікарів, йому залишилося жити від двох до чотирьох років.

«Знаєте, всі ми народжуємось і вмираємо, і це лише частина процесу. Ви нагадуєте собі: хіба мені не пощастило, що є ліки, які я можу приймати якнайдовше. Поклавши руку на серце, велику частину часу я налаштований позитивно і відчуваю щире щастя», – заявив Хой.

Після інтерв'ю він також опублікував пост на своїй сторінці у соціальних мережах, у якому зазначив, що почувається здоровим та сильним.

«Ці вихідні ви можете побачити новини про моє здоров'я, тож я просто хочу запевнити вас усіх, що я почуваюся здоровим, сильним і позитивним. Я переповнений любов'ю та підтримкою, наданою мені та моїй сім'ї. Уперед!» , – написав Хой.

Хой – шестиразовий Олімпійський чемпіон та 11-разовий чемпіон світу на велотреку. Він був прапороносцем збірної Великобританії на церемонії відкриття домашніх Ігор-2012 у Лондоні.

Спорстмен завершив професійну кар’єру у 2013 році.

Нагадаємо, український атлет Євген Кривошейцев повідомив, що на фронті загинув український військовий та професійний скелелаз Максим Петренко.

«Сумна звістка… У бою з російськими окупантами за місто Торецьк, захищаючи Україну від путінських орд, загинув мій старий друг і багаторічний напарник у скелелазінні, дворазовий чемпіон світу, майстер спорту міжнародного класу зі скелелазіння Максим Петренко. Світла пам’ять Максиму та всім героям хто загинув захищаючи Україну», – написав Кривошейцев.

Петренко загинув у віці 46 років. Він був уродженцем Луганська. На молодіжних змаганнях Максим неодноразово здобував медалі, зокрема золоті.

На дорослих міжнародних змаганнях найвищою нагородою стала бронза Чемпіонату світу 1999 року в Бірмінгемі. Тоді він став першим українцем і досі єдиним, хто здобув медаль на дорослих чемпіонатах світу зі скелелазіння у дисципліні трудність.

Як повідомлялося, захищаючи Україну від ворога, загинув призер Всесвітніх ігор і заслужений майстер спорту України Роман Головатюк. 

Роман Головатюк був одним з найкращих спортсменів у кікбоксингу WAKO. Він здобув популярність в Україні та за її межами ще у 22 роки, коли виграв медаль на X Всесвітніх іграх у Польщі в 2017 році. Після цього він продовжив свою видатну спортивну кар'єру, ставши заслуженим майстром спорту з кікбоксингу WAKO, фіналістом Всесвітніх ігор, чемпіоном світу, багаторазовим володарем Кубків світу та Європи, а також багаторазовим чемпіоном України. Комітет підкреслив, що Головатюк був славетним атлетом, справжнім українцем, воїном і героєм.

У Кам'янець-Подільській міській раді зазначили, що Роман Головатюк зробив значний внесок у розвиток українського спорту. Він залишив свою спортивну кар'єру за покликом серця і відразу після початку війни пішов служити добровольцем.

Роман Головатюк народився 30 вересня 1995 року в селі Красноставці на Хмельниччині. У 2012 році він вступив до Подільського державного аграрно-технічного університету, а у 2014 році розпочав тренування в секції кікбоксингу. Чоловік був заслуженим майстром спорту з кікбоксингу WAKO, тренувався в Анатолія Лабатюка.

Раніше на фронті в Україні загинув майстер спорту з паверліфтингу, чемпіон України та Європи Андрій Мазанович. 

Читайте також: Чемпіон України з фехтування загинув на фронті. Згадаймо Дениса Борейка

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

«Моральне уродство і нечувана деградація теперішньої прокуратури», – так Рябошапка прокоментував скандал із правоохоронцями Хмельниччини
Ексгенпрокурор пояснив, як інваліди захопили прокуратуру Хмельниччини
Онкологиня Ольга Пономарьова розповіла про особливості онкологічних захворювань
Названо п'ять особливостей онкологічних захворювань, які провокує війна
У ХХІ столітті переважна кількість випадків онкозахворювань більше не є смертельним вироком, як це було ще сто років тому
Рак, війна та гроші: що змінилося у лікуванні онкології? Здоров’я нації
На Covid-19 захворіли 162 особи, зокрема 15 дітей до 17 років
У Києві зросла кількість випадків захворювання на грип та ГРВІ
Вулиця занадто вузька, тож вантажівки повинні заїзджати на велосипедну доріжку
Німеччина вирішила прибрати велодоріжку вартістю 30 млн євро: причина дивує
Найдієвіша профілактика грипу – це щорічна вакцинація
Україна отримала додатково понад 230 тисяч доз вакцини проти грипу
Мікробіологиня: Стафілокок може викликати і госпітальні, і позагоспітальні інфекції, але, як правило, госпітальні штами набагато більш вірулентні та резистентні
Стійкість до антибіотиків. Мікробіологиня назвала інфекції, які захопили українські шпиталі
Муріель Фуррер зазнала травми голови за нез'ясованих обставин
18-річна велосипедистка померла у лікарні після падіння на юніорському чемпіонаті світу
Дихання парою від гарячої картоплі може викликати опіки дихальних шляхів, слизової оболонки носа та рота і навіть опіки шкіри
Лікування хвороб народними методами: Мінздоров'я розвіяло популярні міфи
Дата публікації новини: