рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У ПАРЄ створили неформальну групу «Балтік+» у відповідь на повернення Росії

  • Розсилка
  Учасники «Балтік+» запрошують інші національні делегації, а також окремих депутатів приєднатися до групи - У ПАРЄ створили неформальну групу «Балтік+» у відповідь на повернення Росії
  Учасники «Балтік+» запрошують інші національні делегації, а також окремих депутатів приєднатися до групи

  До неформальної групи увійшли Україна, Латвія, Литва, Естонія та Грузія

  У ПАРЄ створили неформальну групу у складі декількох національних делегацій «Балтік+» у відповідь на безумовне повернення Росії до Асамблеї.

  Про це розповіла голова постійної делегації Верховної Ради України в ПАРЄ Єлизавета Ясько, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Страсбурзі.

  «Безумовне повернення Росії до ПАРЄ підриває довіру до організації, а відтак незгодні національні делегації мають право вдатися до протесту. Тому ми створили цю групу», - розповіла Ясько.  До неформальної групи увійшли Україна, Латвія, Литва, Естонія та Грузія.

  Народний депутат відзначила, що група буде збиратися не лише у Страсбурзі. Зокрема, наступна зустріч пройде в Україні у листопаді з метою продовження консультацій щодо опрацювання механізму відновлення довіри до Асамблеї.

  Учасники «Балтік+» запрошують інші національні делегації, а також окремих депутатів приєднатися до групи.

  Як повідомлялося, президент Франції Еммануель Макрон під час виступу у ПАРЄ повністю підтримав повернення російської делегації.

  Нагадаємо, Польща приєдналася до бойкоту у ПАРЄ.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ