Леді Гага отримала посаду в Білому домі: деталі

Леді Гага отримала посаду в Білому домі: деталі
Леді Гага співала гімн США на інавгурації Байдена
фото з вільних джерел

Леді Гага продала понад 170 мільйонів платівок та виграла 13 премій «Греммі», що зробило її однією з найуспішніших виконавиць в історії

Президент США Джо Байден призначив співачку та актрису Леді Гагу (справжнє ім'я – Стефані Джоан Анджеліна Джерманотта) співголовою президентського комітету з культури та мистецтва. Крім співачки на цю посаду також призначено американського продюсера Брюса Коена. Про це повідомляє видання The New York Times. 

Комітет з культури та мистецтва було створено у 1982 році. Він дає президенту США та главам американських відомств рекомендації з питань політики у сфері культури.

Зазначається, що Леді Гага продала понад 170 мільйонів платівок та виграла 13 премій «Греммі», що зробило її однією з найуспішніших виконавиць в історії.

Відновлення комісії відбувається в той час, коли багато хто вважає, що гуманітарні науки перебувають у небезпеці через різке скорочення набору до вищих навчальних закладів та фінансової підтримки наукових досліджень.

Комітет з культури та мистецтва, який відтепер представлятиме відома актриса, було створено у 1982 році. Він дає президенту США та керівникам американських відомств рекомендації з питань політики у сфері культури.

Читайте також: У мережу потрапили фото Леді Гаги зі зйомок продовження «Джокера»

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: