Чемпіонат світу-2022. Україна – Франція – 1:1: онлайн матчу

Українцям треба перемагати чемпіонів світу
Фото з відкритих джерел

На НСК «Олімпійський» команді Олександра Петракова потрібно перемагати чемпіонів світу

Збірна України з футболу загнала себе в кут. Тепер, щоб зберегти шанс в боротьбі за перше місце відбірної групи чемпіонату світу, а з ним і пряму путівку до фінальної частини, потрібно вигравати у Франції. Завдання не з простих, тим більше якщо врахувати, що з п’яти домашніх зустрічей з трикольоровими наша команда виграла лише одного разу.

В.о. головного тренера української збірної Олександр Петраков сподівається, що футболістам вистачить майстерності, і вони нарешті розпочнуть використовувати нагоди для взяття воріт.

У французів є відчутні втрати. До Києва не приїхали одні з найкращих гравців минулої Ліги чемпіонів Кіліан Мбаппе, Нголо Канте і Корентен Толіссо.

У нас також є втрати. Через пошкодження поїхав зі збірної Віталій Буяльський. Через перебір жовтих карток не гратиме Олександр Зінченко.

Березневий матч у Парижі між Францією і Україною завершився внічию – 1:1.

«Главком» проводить онлайн-трансляцію гри.

90+6 Фінальний свисток - 1:1.

90+3 Зубков замінив Ярмоленка.

Шість хвилин додав арбітр.

90 хв. Шапаренка замінив Сидорчук.

90 хв. Малиновський зірвав атаку. Жовта картка.

88 хв. Ярмоленко і Кімпембе щось не поділили. Обидва попереджені.

86 хв. П'ятов у грі. Потягнув м'яч з ближнього кута.

83 хв. Тимчик небезпечно прострілював з правого флангу.

81 хв. Подвійну заміну робить Петраков. Малиновський і Сікан виходять замість Циганкова і Яремчука.

79 хв. Погба б'є в руки П'ятову.

78 хв. Небезпечно! Діабі мав забивати - стійка воріт рятує нашу команду від голу.

72 хв. Два рикошети, але до Миколенка м'яч не дійшов. Прикро.

66 хв. Небезпечно! Зума міг забивати - вище воріт.

64 хв. Бензема виходить замість Марсьяля. Ленгле - замість Комана.

63 хв. Грізманн б'є - вище воріт.

60 хв. Тимчик виводив на ударну позицію Степаненка - кутовий.

57 хв. Миколенко зазнав травми.

50 хв. Гол! Франція забиває.Марсьяль з п'ятачка пробив П'ятова. Рабьо виграв верхову боротьбу, скинув м'яч на партнера і той впритул пробив. Наш воротар не зміг відвести загрозу.

48 хв. Миколенко отримав по голові. Обійшлося. Бігає вже.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45+2. ПЕРЕРВА. Україна веде перед. Дуже добре наші виглядають.

44 хв. ГОЛ!!!! Шапаренко з 18 метрів вліпив у верхній кут. Яремчук прорвався правим флангом, прострілив в штрафний. М'яч відскочив на Шапаренка і Микола зняв павутину з лівого кута воріт Льоріса.

34_09

41 хв. Циганкову надають допомогу. Все нормально з ним.

38 хв. Ярмоленко міг забивати - Льоріс на місці.

35 хв. МОМЕНТ! Удар Ярмоленка потягнув Льоріс. Забарний додавав - вище воріт! Як же так, Ілля?!!

33 хв. Коман пробив з-за меж штрафного - вище воріт.

28 хв. Шапаренко не зміг віддату точну передачу у штрафному французів - Льоріс легко забрав м'яч.

21_12

27 хв. Грізманн б'є - повз ворота.

27 хв. Небезпечно атакували гості. Погба прострілював, але ніхто не відгукнувся на передачу.

25 хв. Андрій Шевченко на трибуні. Учора він повідомив, що не збирався йти зі збірної. Йому просто не запропонували новий контракт. Але чому він місяць мовчав - не зрозуміло.

22 хв. Українці непогано виглядають на фоні іменитих суперників.

19 хв. Яремчук створив момент після подачі Шапаренка. Відбилися французи.

2_23

17 хв. Рівна гра. Високі швидкості.

11 хв. Французи заробили кутовий. П'ятов впевнено грає після удару Погба.

9 хв. Циганков бив головою по воротах - неточно.

5 хв. П'ятов грає на виході.

4 хв. Ярмоленко пробиває по воротах - неточно.

3 хв. Циганков зайшов у штрафний майданчик. Знайшов там Яремчука. Роман приготувався завдати удару, але його "обікрали".

1 хв. Матч розпочався.

5 хвилин до матчу. Грають гімни.

10 хвилин до матчу. Завершується розминка. Хвилювання зростає.

332

Одна година до матчу. Стали відомі стартові склади. Петраков виставив одразу трьох центральних захисників і одного хвильоріза Степаненка.

333_02

Україна: П'ятов, Тимчик, Матвієнко, Кривцов, Забарний, Миколенко, Степаненко, Шапаренко, Циганков, Ярмоленко, Яремчук.

В запасі: Бойко, Різник, Соболь, Сирота, Качараба, Корнієнко, Макаренко, Зубков, Малиновський, Сидорчук, Караваєв, Сікан.

Франція: Льоріс, Дюбуа, Зума, Кімпембе, Дінь, Чуамені, Погба, Рабьо, Коман, Грізманн, Марсьяль

В запасі: Манданда, Майнан, Тео Ернандес, Ленгле, Варан, Мукіеле, Діаіи, Гендузі, Верету, Бензема.

Сьогодні вже відбувся один матч у нашій групі. Фінляндія перемогла Казахстан і піднялася на другу сходинку турнірної таблиці.