Україна – Північна Македонія: онлайн-трансляція матчу Євро. Ярмоленко і Яремчук забивають!

Графіка: УАФ

Аутсайдери групи С визначать, хто з них гідний зіграти в плей-оф турніру

У четвер, 17 червня, збірна України проводить другий матч на Євро-2020. В першому турі команда Андрія Шевченка поступилася Нідерландам – 2:3, а її сьогоднішній суперник Північна Македонія зазнала поразки від австрійців – 1:3. Відтак очна зустріч між ними стає доленосною. Поступатися не можна. Поразка будь-кого з суперників залишить лише теоретичні шанси на продовження боротьби в плей-оф. Гра розпочнеться о 16:00.

На матчі в Бухаресті вперше в історії працюватиме бригада арбіитрів з Аргентини на чолі c 43-річним Фернандо Рапалліні.

Де дивитися

90+4 хв. Фінальний свисток. Україна перемогла - 2:1.

87 хв. Малиновський атакує - вище воріт.

84 хв. Не забиває Малиновський. Воротар парирує

83 хв. Пенальті! У ворота македонців!

74 хв. Оце момент! Циганков один біля воріт, але не зміг влучити у ворота!

70 хв. Цікаве рішення Шевченка. Ярмоленка й Яремчука замінюють Циганков і Беседін.

69 хв. Бущан знову рятує рятує українців!

66 хв. Момент у Малиновського! Воротар рятує македонців.

57 хв. Пенальті в ворота збірної України. Суперечливий момент, але рахунок стає 2:1. Бущан відбив удар Аліоскі, але партнер не підстрахували відскок.

51 хв. Малиновський зі штрафного розрядив "гармату". Воротар врятував північномакедонців.

47 хв. Бущан рятує свої ворота! Неприємний початок

46 хв. розпочався другий тайм

45+1 хв. Перерва. Відмінна гра українців. Тепер треба просто довести гру до перемоги.

43 хв. Блискуча атака українців. Шапаренко "малює" пенальті. Арбітр з Аргентини все бачить - попередження.

40 хв. Караваєва завалили в штрафній македонців. Атака продовжилася. Вінгер знову завершав атаку - воротарю пощастило.

39 хв. Пандєв забиває. Пронесло - положення "поза грою".

35 хв. ГОЛ!!!!! Яремчук реалізував вихід віч-на-віч. 2:0!

32 хв. Андрію одразу врізали по ногах. Лікарі на полі. Наче все гаразд.

29 хв. ГОЛ!!!!! Ярмоленко! Після розіграшу кутового наш капітан скористався зкидкою на дальній стійці і прокинув м'яч повз воротаря

23 хв. Ярмоленко атаку - воротар відбиває м'яч.

11_02

21 хв. Добре Караваєв пройшов флангом. Віддавав на п'ятачок, але там Малиновський не зміг прибокати м'яч.

20 хв. Північномакедонці якщо виходять в контратаку, то не більше, ніж утрьох. Решта залишаєть на свої половиніполя. Важко нашим буде

16 хв. Елмас завдава удару у ближній кут Бущана - повз ворота.

15.хв. Недезпечно біля наших воріт. Двічі пробивали північномакедонці - заблоковані удари

8 хв. Які моменти! Малиновський бив у ближній кут - воротар потягнув. Ярмоленка завалили в штрафному - суддя мовчить

5 хв. Українці володіють територіальною перевагою.

1 хв. Відлунали гімни. Тримаємо кулаки

Пів години до матчу. Є стартовий скад.

1. Георгій Бущан, 16. Віталій Миколенко, 22. Микола Матвієнко, 13. Ілля Забарний, 21. Олександр Караваєв, 6. Тарас Степаненко, 17. Олександр Зінченко, 10. Микола Шапаренко, 8. Руслан Маліновський, 7. Андрій Ярмоленко (к), 9. Роман Яремчук.

Запасні: 2. Едуард Соболь, 3. Георгій Судаков, 4. Сергій Кривцов, 5. Сергій Сидорчук11. Марлос, 12. Андрій Пятов, 14. Євген Макаренко, 15. Віктор Циганков, 19. Артем Бєсєдін, 23. Анатолій Трубін, 24. Олександр Тимчик, 26. Артем Довбик.

Півтори години до матчу. На ранковій прогулянці Андрій Шевченко щось довго пояснював Миколі Шапаренку. Динамівець заб'є?

.jpg_15

2 години до матчу. Стало відомо, в яких кольорах зіграють команди.

77_01

2 години 30 хвилин до матчу. Олександр Зінченко розповів УЄФА про збірну Північної Македонії. Ця команда в березні переграла Німеччину на її полі.

«Це відмінна команда. На полі вони як одна сім'я. У них немає таких гравців, як у Нідерландів, але вони дуже сильні як команда. У них дуже хороша організація оборони - їм вкрай складно забити.

Я говорив зі своїм одноклубником по «Манчестер Сіті» Гюндоганом про збірну Північної Македонії, тому що вони обіграли Німеччину 2:1 на виїзді кілька місяців тому. Він сказав: «Повір, ця команда намагається грати в хороший футбол».

Тим часом у Бухаресті перетнулися уболівальники збірних суперників. Обійшлося спільним фото.

.jpg_14

3 години 10 хвилин до матчу. Нагадаємо, що визначився вже перший учасник плей-оф. Ним стала збірна Італії.

3 години 30 хвилин до матчу. Тренер збірної Північної Македонії Ігор Ангеловський налащтовує команду, як на фінал.

4 години до матчу. Свої роздуми про матч на "Главкомі" виклав кореспондент Боян Стойкомські. Рекомендуємо:

Прогнози на Євро: Матч з Україною буде найважливішим для Північної Македонії

5 годин до матчу. У завці на матч Віктор Циганков замінив Олександра Зубкова. Не зіграють також Роман Безус і Денис Попов.