Митрополит Павло пригрозив смертю патріарху Варфоломію (відео)

Митрополит Павло пригрозив смертю патріарху Варфоломію (відео)
фото: скрін із відео

Колишній намісник Лаври про Варфоломія: «80 років людині, невже не думає помирати?»

Митрополит УПЦ МП Павло натякнув на смерть Вселенського патріарха Варфоломія. Відповідне відео оприлюднили на каналі Лаври в YouTube.

«Впадуть сльози на патріарха Варфоломія, який безчинствує сьогодні у багатьох країнах світу», – сказав представник Московського патріархату.

Павло також наголосив на віці патріарха й заговорив про його смерть.

«80 років людині, невже не думає помирати? Невже не думає стати перед Богом, втративши всю свою паству», – розповів митрополит УПЦ МП.

«Горе і стид Вам, так званий патріарх, тому що сьогодні це все чиниться з Вашого нещасного і лукавого благословіння», – додав священнослужитель.

До слова, митрополит Павло прокляв президента Зеленського та його родину.

Також раніше повідомлялося, що найвпливовіший митрополит московської церкви вивозить майно з Лаври (відео).

Як відомо, керівництво Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» вимагає монахів УПЦ МП покинути всю територію Лаври до 29 березня. Національний заповідник не продовжив дію оренди для УПЦ Московського патріархату в чоловічому монастирі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври через порушення орендних умов представниками УПЦ (МП).

Нагадаємо, 20 березня члени Священного Синоду Української Православної Церкви Московського патріархату на чолі з митрополитом Онуфрієм прийшли до Офісу президента України з метою донести до керівництва держави позицію УПЦ МП.

Зазначимо, що так звана УПЦ МП останній рік наполегливо доводила, що не підпорядкована Москві. Так, ця релігійна організація, яка безпідставно називає себе українською, намагалася не виконувати закон про перейменування. Крім того, численні представники так званої УПЦ МП звинувачувалися в пособництві з російськими окупантами та колабораційній діяльності.

Останній день представників УПЦ МП у стінах Києво-Печерської лаври пройшов доволі насичено. На території святині збиралося чимало вірян Московського патріархату, пройшов молебень. Основні події відбулися довкола Хрестовоздвиженської церкви на території Києва-Печерської лаври: день, що ввійде в історію – московська церква покинула Лавру (фото, відео).

Зауважимо, православна церква вже назначила нового намісника Києво-Печерської лаври.

Читайте також: Вклонімося Мерседесу! Як митрополит Павло прощався з Лаврою

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: