Німецький суд покарав чоловіка, який називав Україну «терористичною» державою

Німецький суд покарав чоловіка, який називав Україну «терористичною» державою
Засуджений агітував на користь президента Росії Володимира Путіна та його ідеологічних прихильників
фото з відкритих джерел (ілюстративне)

Засуджений схвалював загарбницьку війну Росії проти України та був послідовником «проросійських націонал-більшовицьких ідей»

У понеділок земельний суд Гамбурга, що в Німеччині, засудив 32-річного Марселя Й. до трьох років ув'язнення, у тому числі за схвалення агресивної війни Росії проти України та зберігання зброї. Про це повідомило видання Die Welt.

За словами представника суду, трирічний вирок був обумовлений головним чином тим, що обвинувачений уже був засуджений до ув'язнення у квітні окружним судом Берліна за напад на журналіста. З юридичних причин необхідно було сформувати так званий «загальний вирок». Тоді за напад берлінський суд засудив чоловіка до двох років та чотирьох місяців позбавлення волі. Згідно з обвинувальним висновком у гамбурзькому суді, 32-річний чоловік виправдовував російську агресивну війну проти України в соціальних мережах, а також називав Україну «терористичною державою».

Він вів канал у мережі Telegram, назва та логотип якого були пов'язані з ультранаціоналістичною російською партією «Другая Россия». Він також був засуджений за порушення Закону про зброю, оскільки мав заборонений ніж.

Засуджений агітував на користь президента Росії Володимира Путіна та його ідеологічних прихильників, таких як ультранаціоналіст Олександр Дугін. Згідно з обвинуваченням, засуджений є послідовником «проросійських націонал-більшовицьких ідей». Крім того, він використовував російський символ військової пропаганди «Z», за демонстрацію якого у Німеччині карають.

Нагадаємо, що нещодавно в Німеччині чоловік не дав шанувальникам «русского мира» провести черговий проросійський мітинг. Чоловік викинув в сторону плакати на підтримку Росії та почав голосно кричати, що те, що роблять ці німці, це порушення прав людини. 

До слова, Литва запропонувала ввести кримінальну відповідальність за підтримку Росії.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: