Кабмін назвав дату, до якої продовжено дію відстрочок заброньованих працівників

Кабмін назвав дату, до якої продовжено дію відстрочок заброньованих працівників
Премʼєр: До 31 березня продовжуємо дію відстрочок заброньованих працівників
фото: Денис Шмигаль

Шмигаль: Підприємства матимуть час для підтвердження статусу критично важливого відповідно до оновлених критеріїв

Кабінет міністрів України продовжив дію відстрочок заброньованих військовозобов'язаних працівників до 31 березня. Про це під час засідання уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, повідомляє «Главком».

«Таким чином підприємства матимуть час для підтвердження статусу критично важливого відповідно до оновлених критеріїв, а також для того, щоб перебронювати свій персонал», – сказав він.

Постійний представник Кабміну у Верховній раді Тарас Мельничук написав у Telegram, що до урядової постанови від 22.11.2024 № 1332 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час» внесено зміни.

«Установлено, що відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації, які були надані військовозобов’язаним рішеннями Мінекономіки або засобами порталу «Дія» і строк дії яких не закінчився на день набрання зазначеними змінами є чинними до 31.03.2025», – йдеться у повідомленні.

Крім цього, за його словами, державні органи мають переглянути у чотиримісячний строк прийняті рішення про визначення підприємств, установ, організацій критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.

Для цього, за його словами, внесено зміни до постанови уряду від 14.01.2025 № 36 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час» щодо перебронювання у «Дії».

Мельничук пояснив, що це стосується працівників підприємств, установ і організацій, які визначені або будуть визначені критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, критично важливими для забезпечення потреб ЗСУ, інших військових формувань в особливий період, до 1 квітня, без застосування 72-х годинної верифікації.

Нагадаємо, з 7 лютого у застосунку «Резерв+» запрацювало автоматичне продовження відстрочок.

Раніше для продовження онлайн-відстрочки було потрібно надсилати новий запит у застосунку. Тепер достатньо лише оновити військовий документ.

До слова, наявність відстрочки або бронювання від мобілізації не звільняє українців від обов'язку прибути до територіального центру комплектування за повісткою та оновити свої дані.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Для захисту неба британці можуть надати Україні значну кількість літаків, а також системи протиповітряної оборони
Британія розглядає можливість «закриття» неба над Україною після завершення війни
Стармер наголосив, що це рішення було ухвалене з усвідомленням усіх ризиків
Прем'єр-міністр Великої Британії заявив про готовність відправити війська в Україну
Загалом до 2036 року Швейцарія планує виділити 5 млрд швейцарських франків (це близько 5,2 млрд євро)
Майже €1,6 млрд на відбудову. Швейцарія ухвалила нову програму допомоги для України
У  Бориспільському районі жінка віком 70 років отримала гостру реакцію на стрес
Атака дронів на Київщину: внаслідок падіння уламків постраждала жінка
У 2024 році Україна уклала безпекову угоду з Норвегією
Норвегія може вирішити долю війни Росії з Україною
Георгій Коваленко: Місія Православної церкви України за кордоном – тримати зв’язок з Україною
Відомий релігійний діяч попередив православних українців у Польщі про небезпеку
У разі ухвалення законопроєкту українські біженці, які не мають страхового внеску у систему медичного страхування (NFZ), будуть змушені самостійно оплачувати медичні послуги
Польща може позбавити безкоштовної медичної допомоги деяких українців: про кого йдеться
У 2024-му «Укрпошта» витратила на автоматизацію понад 1 млрд гривень власних коштів
Автоматизація процесів. «Укрпошта» анонсувала зміни в термінах доставки
Литва збільшить оборонні витрати до 5-6% ВВП з наступного року і щонайменше до 2030-го
Після закликів Трампа дві країни НАТО витрачатимуть 5% ВВП на оборону