Олімпіада-2018. Німеччина утримує лідерство у медальному заліку

Для збірної України шостий день Ігор також завершився без медалей

У четвер, 15-го лютого, на Олімпійських іграх в Пхьончхані розіграли дев'ять комплектів нагород.

Для збірної України шостий день Ігор також завершився без медалей.

Так, в індивідуальних гонках з біатлону обидві наші команди відверто провалилися.

У жіночій гонці найкращий результат показала Юлія Джима, яка фінішувала 20-ю, у чоловіків найкращим серед українців був Артем Тищенко, який фінішував 29-м.

Українська гірськолижниця Ольга Книш не змогла фінішувати у жіночому гігантському слаломі на Олімпійських іграх у Кореї.

У свою чергу Україна цілком гідно провела для себе прем’єрні в історії з’їзди у скелетоні на Олімпійських іграх.

У першій своїй спробі українець Владислав Гераскевич показав 14-й результат, відставши від лідера на секунду (без двох сотих).

У другому заїзді Гераскевич програв трішки більше (одну хвилину та 9 сотих), тому став 15-м.

Змагання продовжаться у п’ятницю, 16 лютого, коли і будуть розіграні медалі.

Українець Іван Ковбаснюк став 49-м у швидкісному гірськолижному спуску на Олімпіаді-2018 у Південній Кореї.

Українські лижниці не зовсім вдало виступили у гонці на 10 кілометрів на Олімпійських іграх у Пхьончхані.

Марина Анцибор у підсумку показала 46-й результат, а Тетяна Антипенко – 52-й.

Україна не буде представлена у фіналі змагань з фристайлу в акробатиці на Олімпійських іграх у Пхьончхані.

У першій кваліфікації Ольга Полюк за свій стрибок отримала 82.21 бала. Як виявилося, цей результат став десятим.

У санному спорті (змішані командні змагання) український екіпаж у складі Олени Шхумової, Антона Дукача, Романа Захарківа та Олександра Оболончика показав останній, 13-й результат.

Лідерство у медальному заліку продовжує утримувати збірна Німеччини.

Так, золото у фігурному катанні виграла колишня українка Альона Савченко, яка нарешті стала олімпійською чемпіонкою.

Лаура Дальмаєр виграла бронзу в індивідуальній гонці з біатлону серед жінок.

Другою залишається команда Норвегії.

Так, Йоганнес Бьо виграв золото в індивідуальній гонці з біатлону серед чоловіків.

Рагніль Хага виборола золото у лижній гонці на 10 кілометрів.

Раґнгільд Мовінкель з Норвегії виграла срібло у жіночому гігантському слаломі.