рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  CNN: Трамп особисто доручив Парнасу і Фруману чинити тиск на українську владу

  • Розсилка
  <p>За&nbsp;даними CNN, Парнас (ліворуч) досконало володіє російською мовою, тоді як&nbsp;Фруман (праворуч) був цінний в&nbsp;першу чергу кількістю бізнес-зв'язків в&nbsp;Україні</p> - CNN: Трамп особисто доручив Парнасу і Фруману чинити тиск на українську владу

  За даними CNN, Парнас (ліворуч) досконало володіє російською мовою, тоді як Фруман (праворуч) був цінний в першу чергу кількістю бізнес-зв'язків в Україні

  Парнас начебто говорив своїм довіреним особам про те, що Трамп доручив йому і Фруману «секретну місію», яка полягала в тому, щоб вони чинили тиск на українську владу

  Президент США Дональд Трамп в грудні 2018 року проводив особисту зустріч з партнерами свого адвоката Рудольфа Джуліані Львом Парнасом і Ігорем Фруманом.

  Про це повідомляє CNN.

  Зазначається, що на цій зустрічі Трамп доручив Парнасу і Фруману, які мають американське громадянство, чинити тиск на владу України з метою почати розслідування діяльності в цій країні колишнього віцепрезидента США Джо Байдена і його сина Хантера.

  Два джерела розповіли CNN про те, що зустріч між Трампом, Парнасом, Фруманом і Джуліані відбулася в грудні 2018 року на вечірці з нагоди Хануки в Білому домі.

  Як один з доказів такої зустрічі телекомпанія наводить фотографію зі сторінки Парнасу в одній із соціальних мереж. На знімку стоять поруч і посміхаються ймовірні учасники «закритої зустрічі», що нібито відбулася пізніше, а також віцепрезидент США Майкл Пенс.


  443
  Майк Пенс, Ігор Фруман, Лев Парнас, Дональд Трамп і Руді Джуліані

  Пізніше Парнас говорив своїм довіреним особам про те, що на зустрічі Трамп доручив йому і Фруману «секретну місію», яка полягала в тому, щоб вони чинили тиск на українську владу. Згідно з планом, Трамп через Джуліані повинен був передавати вказівки, а двоє його партнерів повинні були їх виконувати.

  За даними телеканалу, Парнас досконало володіє російською мовою, тоді як Фруман був цінний в першу чергу кількістю бізнес-зв'язків в Україні.

  Раніше CNN стало відомо, що президент США Дональд Трамп щонайменше 10 разів зустрічався з партнерами свого адвоката Руді Джуліані Левом Парнасом і Ігорем Фруманом, яких, за словами президента, він не знає.

   Нагадаємо, затриманий в США підприємець Лев Парнас стверджує, що за вказівкою Рудольфа Джуліані, адвоката Дональда Трампа, вимагав від української сторони оголосити про початок розслідування відносно колишнього віцепрезидента США Джозефа Байдена і його сина

  Раніше стало відомо, що у Сан-Франциско заарештували американського бізнесмена українського походження Андрія Кукушкіна, який фігурує у справі проти партнерів адвоката Дональда Трампа Льва Парнаса та Ігоря Фрумана.

  Також повідомлялося, що адвокат Трампа Джуліані став об'єктом кримінального розслідування, пов'язаного з арештом Лева Парнаса та Ігоря Фурмана.

  До слова, президент США Дональд Трамп назвав «ганебними« слухання з питання про імпічмент і заявив, що демократи блокують свідків, яким хотіли б задати питання республіканці.

  Джерело: Новое Время

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ