Орбан обізвав Україну «фінансово неіснуючою країною». МЗС відреагувало

Орбан обізвав Україну «фінансово неіснуючою країною». МЗС відреагувало
Прем'єр Угорщини Віктор Орбан неодноразово дивував антиукраїнськими заявами
фото з відкритих джерел

На думку прем'єра Угорщини, війна припиниться в той момент, коли США і ЄС вирішать більше не фінансувати Україну

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав Україну «неіснуючою у фінансовому сенсі країною» і знову заявив про утиски етнічних угорців в Україні. Про це він заявив в етері радіо Kossuth, повідомляє Magyar Nemzet. 

Нові заяви щодо України були зроблені Орбаном в контексті європейської військової та економічної допомоги, проти якої постійно виступає Будапешт.  Орбан стверджує, що «за його оцінкою» війна припиниться в той момент, коли США і ЄС вирішать більше не фінансувати діяльність українського уряду. 

«Україна у фінансовому сенсі неіснуюча країна, вона не може сама себе фінансувати. Питання стоїть про те, чи ми утримуємо Україну, чи ні. Щойно ми скажемо «н» – війна закінчиться», – сказав угорський прем'єр.

За його словами, Європа «платить українцям пенсії і зарплати, підтримує державне управління України та охорону здоров'я» і це не може тривати нескінченно.

На чергову антиукраїнську заяву Орбана вже відреагував речник МЗС України Олег Ніколенко.

«Цинічно, що угорське керівництво висловлюється про фінансові питання інших країн в той час, коли сама Угорщина отримує чималі гроші від Європейського Союзу для підтримки своєї економічної стабільності.  Закликаємо Віктора Орбана глянути правді в очі: підтримка України – не благодійність. Підтримуючи Україну, Європа інвестує, насамперед, в свою власну безпеку», – написав Ніколенко.

Дипломат закликав Угорщину бути вдячним українцям за мирне небо над Будапештом, адже на тлі російської агресії саме українці ціною власних життів тримають мирне небо над європейськими містами.

Орбан обізвав Україну «фінансово неіснуючою країною». МЗС відреагувало фото 1

Зазначимо, що Віктор Орбан є давнім прихильником російського диктатора Володимира Путіна. Прем'єр Угорщини заявив, що санкції ЄС проти Москви та допомога Києву призвели до ескалації у війні РФ проти України.

Також раніше прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що його країна допомагає українцям, але не ставитиме їхні інтереси вище за свої.

До того ж Угорщина заявила, що не підтримає жодного суттєвого руху України у бік Євросоюзу та НАТО, доки не будуть відновлені права закарпатських угорців. Будапешт зазначає, що нібито на Закарпатті утискають права угорської меншини. Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець вже відреагував на цю заяву.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: