Митрополита Павла викликано на допит

Митрополита Павла викликано на допит
Митрополит Павло отримав підозру від СБУ
фото з відкритих джерел

У будинку колишнього намісника Києво-Печерської лаври проводяться обшуки

Працівники Служби безпеки України вручили підозру колишньому наміснику Києво-Печерської лаври митрополиту Вишгородському і Чорнобильському Павлу близько 7:30 1 квітня. Про це повідомила пресслужба московської церкви.

Зазначається, що митрополит Павло звинувачується у розпалюванні міжрелігійної ворожнечі (ст.. 161 Кримінального кодексу). Йдеться про висловлювання Павла на адресу Православної церкви України і Константинопольського патріархату.

Наразі у будинку колишнього намісника Києво-Печерської лаври проводяться обшуки.

На 12 годину митрополита Павла викликано на допит. Після цього буде вирішуватись питання про обрання міри запобіжного заходу.

Раніше стало відомо, що колишній намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Павло отримав підозру від Служби безпеки України.

Нагадаємо, 31 березня Комісія з приймання-передачі державного майна Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» знов не змогла розпочати свою роботу через супротив представників Української православної церкви Московського патріархату. 

Раніше секретар РНБО Олексій Данілов розповів, як представників УПЦ МП видворятимуть з Лаври.

30 березня управління майном Лаври перейшло до держави, бо саме держава є власником цих об’єктів

Також суд відхилив позов представників Української православної церкви Московського патріархату, які не хотіли покидати територію Києво-Печерської Лаври. 

Керівництво Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» вимагало від монахів УПЦ МП покинути всю територію Лаври до 29 березня. Національний заповідник не продовжив дію оренди для УПЦ Московського патріархату в чоловічому монастирі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври через порушення орендних умов представниками УПЦ (МП).

Проте служителі Московського патріархату відмовилися покидати стіни Лаври. 30 березня у стінах Києво-Печерської лаври вирували скандали. 

Читайте також: Митрополит Павло не здається. Що відбувається у Лаврі?

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: