Українська асоціація футболу затвердила дату та час матчів першого етапу Кубка України

Чинним володарем Кубка України є «Динамо»
фото з відкритих джерел

Дирекція з проведення Кубка України-2023/24 затвердила дату, час і місце проведення матчів

Дирекція з проведення Кубка України-2023/24 затвердила дату, час і місце проведення матчів першого попереднього етапу розіграшу турніру. Про це повідомляє Українська асоціація футболу.

Відтак, перший попередній етап стартує 29 липня:

• «Миколаїв» (Миколаїв, Львівська обл.) – «Фазенда» (Чернівці). Миколаїв, Львівська обл. Стадіон «Міський». 17:00
  • «Олімпія» (Савинці) – «Кудрівка» (Кудрівка). Миргород. Стадіон «Старт». 14:00
  • «Штурм» (Іванків) – «ЮКСА» (Київ). Тренувальна база ФК «Динамо» (Київ), Столичне шосе, 45. 17:00

Зазначимо, що базовою датою другого попереднього етапу є 2 серпня.

До слова, чинним володарем Кубка України є «Динамо». Кияни виграли цей трофей ще у травні 2021 року. Розіграш кубкового турніру сезону 2021/22 рр. перервався на стадії чвертьфіналу через повномасштабну війну, а у сезоні 2022/23 рр. турнір не проводився взагалі.

Нагадаємо, віцечемпіон України «Дніпро-1» провів перший в історії матч у Лізі чемпіонів. Дніпровська футбольна команда зазнала поразки від грецького «Панатінаїкосу» з рахунком 1:3.

Крім того, молодіжна збірна України з футболу отримала нового головного тренера перед стартом відбору на Євро-2025. З командою працюватиме іспанський фахівець Унаї Мельгоса.