рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Європейські ігри-2019. 14 українських нагород і підсумкова таблиця медалей

  • Розсилка

  У заключний змагальний день українські спортсмени піймали кураж

  У Мінську (Білорусь) завершилися другі Європейські ігри. Фінальним акордом стане урочиста церемонія закриття, яка розпочнеться о 20:00, а український телеканал-транслятор буде вдавати, що працює напряму з десятої вечора.  Збірна України виступила у Білорусі ліпше, ніж від неї очікували. І то за умови, що не змогли розкрити потенціалу стрільці-кульовики, що з порожніми руками повертаються майстри стрільби з лука. Втім, суттєвою компенсацією став фантастичний, майже ідеальний виступ легкоатлетів та гімннастів. Перші здобули шість медалей і три з них золоті. Гімнасти взяли нагороди у дев'яти з 12-ти видів.

  У заключний день медальна колекція українців виявилася найбагатшою - шість золотих, чотири срібних і чотири бронзових нагороди. Згадати переможні миті можна, переглянувши фотогалерею.

  Таким чином, Україна помітно перевершила саму себе на перших Європейських інграх, які відбулися у 2015 році в Баку. Тоді Україна мала 46 медалей - вісім золотих, 14 срібних і 24 бронзових. І то за умови, що і комплектів нагород тоді розігрувалося більше (239 проти 200-т) і українське представництво було ширшим (250 проти 198).

  Звісно, з країною, яка має постійні проблеми з допінгом нам сперечатися важко. Як непросто перемогти на їхній території білорусів. Разом з тим, треба враховувати, що топові спортивні країни на кшталт Німеччини чи Франції виступали в Мінську не найсильнішими складами. Відповідно, в оптимальних умовах частина нагород відійшла б їм.

  Однак годі здогадки. Наразі можеемо тріумфувати: Україна - третя команда медального заліку Європейських ігор-2019.

  Підсумковий медальний залік Європейських ігор-2019


  screenshot_2019-06-30_medal_standings_2nd_european_games_2019_minsk_belarus
  Загалом медалі здобули представники 43-х із 50-ти країн-учасниць

  ІІІ Європейські ігри заплановано провести у 2023 році в польському Кракові.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ