Крижане місто в Китаї вабить туристів з усього світу (фото)

Крижане місто в Китаї вабить туристів з усього світу (фото)
Робітники збирають лід з річки Сунхуа в Харбіні, столиці провінції Хейлунцзян на північному сході Китаю
фото: Xinhua

Сезон збору льоду починається в Харбіні, на півночі Китаю. Згодом із цього льду буде зроблене льодове місто, яке є атракцією для туристів

У Харбіні, столиці північно-східної китайської провінції Хейлунцзян, розпочався сезон збирання льоду. Таким чином Китай планує розвивати «крижану» та «снігову» економіку і заробляти додаткові кошти на туристах, пише EnglishNews.

Робітники в хутряних куртках вручну видобули перший крижаний блок із замерзлої річки Сунгарі під ритмічні піснеспіви та захоплені крики глядачів. Ця традиція знаменує старт підготовки до знаменитого фестивалю льодових скульптур, який щорічно приваблює тисячі туристів з усього світу.

Харбін, відомий як «Крижане місто», щорічно стає епіцентром зимового туризму завдяки вражаючим спорудам з льоду та унікальним сніговим традиціям. Торік фестиваль «Харбінський світ льоду та снігу» залучив понад 2,7 млн відвідувачів, а цього року парк розширився до 1 мільйона квадратних метрів.

Досвідчені збирачі, такі як Ван Чжань, працюють у морозні дні, вирізуючи ідеальні блоки льоду завтовшки не менше ніж 30 см. За словами Вана, у пікові періоди на річці працює до тисячі робітників, які добувають до 10 тис. кубометрів льоду на день. Процес вимагає точності та досвіду: спочатку використовують ручні інструменти, а потім бензопили, щоб створити рівні крижані блоки.

Зібраний лід стане основою чудових скульптур, які прикрасять Харбін на фестивалі, що відкривається в середині грудня. Деякі крижані блоки також будуть використані для оформлення об'єктів Азіатських зимових ігор 2025 року.

Крижане місто у Китаї щороку приваблює все більшу кількість туристів
Крижане місто у Китаї щороку приваблює все більшу кількість туристів

Ці Бінь, заступник директора департаменту культури та туризму провінції Хейлунцзян, зазначив, що інтерес до зимового туризму зростає на тлі популяризації зимових видів спорту після Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні. Китай планує розвивати «крижану» та «снігову» економіку, прагнучи досягти обсягу в 1,5 трильйона юанів до 2030 року.

Раніше Китайські автовиробники знайшли варіант обходу тарифів ЄС. Китайські автовиробники нарощують експорт гібридних автомобілів до Європи і планують розширяти лінійки моделей для цього ринку через тарифи ЄС на електромобілі. Крім цього, деякі компанії переносять виробництво в Європу, щоб знизити собівартість авто.Запроваджені Євросоюзом тарифи на електромобілі не поширюються на гібридні авто.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

У Білгородській області РФ український безпілотник атакував нафтобазу
У Білгородській області РФ український безпілотник атакував нафтобазу
Після того, як «Главком» звернувся із запитами до столичної влади про ситуацію з недобудованими сходами, роботи у парку «Нивки» спішно відновилися
Ціна деяких будматеріалів завищена у... 15 разів. Поліція втрутилася в ремонт парку «Нивки»
У КМДА зазначили, що крім того, будівництво укриття та паркінгу планується в межах великого туристичного маршруту, який щодня відвідують тисячі людей
Паркінг на Старокиївській горі: КМДА розкрила деталі будівництва
Для оптимізації процесу Міноборони США почне взаємодіяти безпосередньо з компаніями-постачальниками
США розпочинають підготовку до протистояння з КНР? Пентагон змінює важливі правила
Звільнення Купʼянська, вересень 2022 року
«Нове слово у військовому мистецтві». Начальник Генштабу назвав найуспішнішу операцію ЗСУ
Росіяни захопили два населених пункти на Донеччині та мають просування на Харківщині – Deep State
Росіяни захопили два населених пункти на Донеччині та мають просування на Харківщині – Deep State
За словами журналістки, люди, які втратили найбільше й постраждали найбільше, не отримують нічого
Компенсації для внутрішніх переселенців: журналістка з Маріуполя вказала на несправедливість
Президент Сирії Башар Асад зустрічається з міністром закордонних справ Ірану Аббасом Арагчі в Дамаску, Сирія, 1 грудня 2024 року
США та ОАЕ можуть зняти санкції з президента Сирії. Названо умови
Пердью здобув популярність у 2021 році, коли за підтримки Трампа балотувався на пост губернатора Джорджії
Трамп обрав колишнього сенатора Девіда Пердью послом у Китаї