Атака на Київ: постраждало сім районів, є жертва (фото)
Під час атаки загинула одна людина, є потерпілі, серед них – неповнолітня
У ніч на 21 липня російські окупанти здійснили чергову масовану повітряну атаку на Київ. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на Національну поліцію України.
Повідомляється, що під час атаки загинула одна людина, є потерпілі, серед них – неповнолітня. О 09:10 стало відомо, що надзвичайники врятували чоловіка у Шевченківському районі столиці під час ліквідації наслідків комбінованого російського удару. Наразі відомо про одного загиблого та двох постраждалих жінок внаслідок обстрілу.
Оновлено о 12:11
Станом на 12:10 відомо про дев'ятьох постраждалих. За допомогою до медиків звернулась жінка, її госпіталізували.
Оновлено о 10:50
Станом на 10:48 у Києві кількість постраждалих зросла до восьми людей, повідомив Ткаченко.
Поліцейські документують черговий злочин РФ. Зокрема, правоохоронці зафіксували руйнування та падіння уламків у Голосіївському, Дарницькому, Дніпровському, Оболонському, Святошинському, Соломʼянському та Шевченківському районах.
«У Соломʼянському районі загинув чоловік. У Дарницькому районі осколкові поранення отримали п’ятеро людей, віком від 36 до 55 років. Серед них – 15-річна дівчина. У Шевченківському районі до лікарні госпіталізовано літню жінку», – повідомили правоохоронці.
Також у місті, за даними правоохоронців, пошкоджено житлові будинки, дитячий садочок, супермаркет, МАФи, гаражі, транспортні засоби, складські приміщення та наземна частина станції метро «Лук'янівська».
Окрім того, вибуховою хвилею було пошкоджено поліцейську автівку, екіпаж якої поспішав на виклик.
Нагадаємо, у ніч на 21 липня повітряна тривога у києві тривала вісім годин. Внаслідок чого загинула людина, є пошкодження у кількох районах столиці також пошкоджено станцію метро «Лукʼянівська». Через нічний обстріл столиці рух окремих маршрутів тимчасово змінений.
Читайте також:
- Масована атака на Київ: рятувальники показали наслідки
- Який вигляд має «Лук’янівська» у Києві після масованої атаки: фото, відео
- Громадський транспорт у Києві після нічного обстрілу курсує зі змінами: схема
- Вагітна дружина нардепа, Miss Ukraine International 2018 втратила житло після атаки РФ (фото)








Коментарі — 0