У «Дії» з'явилися нові документи: подробиці

За словами Федорова, усі документи підтягнуться автоматично у «Дію», якщо інформація про податковий номер є в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян
У «Дії» з'явилися три нові документи. Мінцифри додало свідоцтва про шлюб, розірвання шлюбу та зміну імені. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
«У Дії вже працює шлюб онлайн, а щоб ви користувалися послугою на повну, додали свідоцтво про шлюб. Також у застосунок підтягнуться актові записи про розірвання шлюбу та зміну імені. Важливо, що тепер і в батьків-усиновлювачів та батьків, які змінили прізвище, підтягнуться свідоцтва про народження дитини», – йдеться у повідомленні.
За словами Федорова, усе підтягнеться автоматично у «Дію», якщо інформація про податковий номер є в Державному реєстрі актів цивільного стану громадян.
Для того, щоб документи з'явилися у «Дії» оновіть застосунок.
Нагадаємо, що 9 вересня Мінцифри запустило послугу онлайн-шлюб у «Дії». Відтепер одружитися можна у кілька кліків. Федоров зауважив, що завдяки шлюбу онлайн військові та пари, які перебувають далеко одне від одного, зможуть одружитися попри обставини, відстань між містами або навіть країнами.
Свої повідомлення ви можете надсилати на електронну пошту редакції info@glavcom.ua