Конгрес США просить Байдена дозволити Польщі збивати російські ракети над Україною

Конгрес США просить Байдена дозволити Польщі збивати російські ракети над Україною
Конгресмени написали листа Байдену стосовно можливості знищення ракет РФ
фото з відкритих джерел

До президента США звернулись конгресмени Джо Вілсон і Стів Коен

Двопартійна група американських законодавців звернулася до президента Джо Байдена з проханням дозволити Польщі використовувати свою протиповітряну оборону для захисту України, щоб перехоплювати російські ракети. Про це повідомляє портал The Hill.

У листі, підписаному членами Палати представників США республіканцем Джо Вілсоном і демократом Стівом Коеном, Байдена просять «надати Польщі повноваження перехоплювати та нейтралізувати ракети над Україною, особливо ті, що загрожують вторгненням у польський повітряний простір».

Це прохання обґрунтоване прагненням Польщі використовувати свої засоби ППО для захисту над українським повітряним простором, щоб убезпечити себе від російських ракет та підтримати Україну в її обороні.

«Незважаючи на постійне загострення гібридної війни з боку Росії – порушення повітряного простору, атаки на об'єкти критичної інфраструктури та спроби дестабілізувати демократичні інститути – ми не змогли рішуче протистояти цим загрозам, дозволивши Росії вести війну проти Альянсу з мінімальними наслідками», – зазначили Вілсон і Коен.

На їхню думку, у цьому контексті прохання Польщі перехоплювати та знищувати ракети над Україною є «необхідним і терміновим як механізм підтримки України та гарантією захисту переднього краю кордонів НАТО».

Раніше вже повідомлялось, що найближчими тижнями у польському селі Редзіково запрацює база протиракетного щита. Вона буде збивати також російські ракети, що летять на Польщу. 

Нагадаємо, 24 серпня у південно-східній частині Польщі підняли польську та союзну авіацію через загрозу російських ракет на заході Україні.

У вересні міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський назвав знищення російських ракет над Україною боргом своєї країни. 

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: