У Криму невідомі спалили могилу російського пропагандиста

У Криму невідомі спалили могилу російського пропагандиста
Пошкоджена могила російського пропагандиста в селищі Нижньогірський
фото: російські ЗМІ

Окупаційна влада звинуватила в інциденті Україну

Невідомі підпалили і розгромили могили так званого воєнного кореспондента «Известий» Олександра Федорчака і трьох окупантів. За фактом події окупаційна влада порушила кримінальну справу. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на російські ЗМІ.

На кладовищі не було охорони. Наразі невідомо, хто причетний до руйнування могили, однак окупаційна влада вже встигла звинуватити Україну.

Прессекретар Путіна Дмитро Пєсков закликав застосовувати найжорстокіші заходи до зловмисників. «Це не дозволено і обурливо, жахливо, і ми найрішучішим чином засуджуємо такі дії», – сказав він.

Нагадаємо, російський пропагандист, кореспондент газети «Известия» Олександр Федорчак ліквідований у зоні бойових дій в Україні. Пропагандист працював на фронті російсько-української війни із 2022 року, виправдовуючи агресію Кремля.

Федорчака поховали 28 березня в селищі Нижньогірський у Криму. До роботи в «Известиях» був кореспондентом каналу «Звезда», а раніше – каналу «Крым 24» і Кримського інформагентства.

Раніше в Україні загинув редактор російського пропагандистського телеканалу «Известия» Максим Єлисеєв.

Як повідомлялося, 19 квітня 2024 року на фронті в Україні загинув російський воєнкор-пропагандист Семен Єрьомін.

До слова, у Білгородській області знімальна група «Першого каналу» підірвалася на міні. Пропагандистка Ганна Прокоф'єва загинула, а оператора Дмитра Волкова, який перебував із нею, було поранено.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Суд конфіскував у проросійського політолога квартиру у Львові та бізнес
Вищий антикорупційний суд конфіскував активи проросійського політолога Сергієнка
За словами гендиректора МАГАТЕ, рішення було ухвалено, аби захистити працівників агентства
Гроссі прокоментував ротацію персоналу на Запорізьку АЕС через окуповані території
Замах на екснардепа Царьова стався у жовтні 2023 року
Російський «суд» відправив жителя Ялти на ґрати – нібито за замах на Царьова
«Крим став першою окупованою територією України через агресію Росії та мовчазний дозвіл світової спільноти», – зазначає команда Strichka
Крим – це Україна! За кордоном пройде масштабна акція до річниці незаконної анексії півострова
Зеленський не обговорював з Трампом статус Криму
Зеленський емоційно відповів на запитання, чи дійсно Штати можуть визнати Крим російським
З 2015 року Павло Лебедєв переховується від українських органів досудового розслідування
Український ексміністр, що підозрюється у держзраді, створив будівельну імперію в окупованому Криму – розслідування
У роки Голодомору в Івківцях загинуло від голоду щонайменше 162 людини
На Чернігівщині місцева влада зрівняла із землею кладовище з жертвами Голодомору
Рефат Чубаров припустив, що до затриманих могли застосовувати тортури та психологічний тиск
Росіяни в Криму заарештували сім'ю зі Львова
Шайдулліна на територію окупованого Криму потрапила, не проходячи прикордонний контроль
Молдова схвалила приїзд до країни важкоатлетки з РФ, яка незаконно відвідувала Крим