Польські фермери розсипали українське зерно на кордоні: Мінагрополітики різко відреагувало

Польські фермери розсипали українське зерно на кордоні: Мінагрополітики різко відреагувало
Після інциденту на кордоні Мінагрополітики запросило польських фермерів до України пересвідчитися, в яких умовах зараз працюють українські аграрії
фото: traktorist.ua

Уже два роки повномасштабного вторгнення українські аграрії працюють під постійними ворожими обстрілами

Міністерство аграрної політики та продовольства України рішуче засуджує навмисне знищення українського зерна польськими протестувальниками на українсько-польському кордоні. Про це йдеться в заяві Мінагрополітики.

«Ми уважно спостерігаємо за ходом розслідування даного інциденту, очікуємо на швидке встановлення та покарання винних.

Ми розуміємо, коли польські фермери відстоюють свої інтереси в цивілізований спосіб. Але цей випадок знищення української пшениці не має нічого спільного з мирними протестами ані з юридичної, ані з моральної точки зору.

Вже два роки повномасштабного вторгнення українські аграрії працюють під постійними ворожими обстрілами, зазнають величезних збитків. Вони здобувають це зерно надзвичайно важко і часом ціною свого життя», – йдеться в заяві.

Також, як зазначається, Мінагрополітики запрошує польських фермерів до України пересвідчитися, в яких умовах зараз працюють українські аграрії. 4 мільйони малих фермерів в Україні готові поділитися своїм досвідом з польськими колегами.

Водночас у міністерстві подякували полякам, які допомагали і продовжують допомагати українському народу.

«Окремо хочемо зазначити, ми абсолютно впевнені, що такі випадки не зможуть вплинути на нашу спільну боротьбу і на велику підтримку польського народу, яку ми відчуваємо протягом 2 років у війні проти російського загарбника», – додали в Мінагрополітики.

До відома, у пункті пропуску «Ягодин-Дорогуськ» польські фермери почали трощити українські фури із зерном та висипали його на дорогу. 

Нагадаємо, польські фермери розпочали акції протесту ще на двох пунктах пропуску кордону з Україною. Протестувальники мають намір пропускати по 3 вантажівки на годину. Легкові автомобілі, автобуси, транспортні засоби з гуманітарною допомогою, а також транспортні засоби до 3,5 тонни в обох напрямках будуть оформлятись у звичайному режимі.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: