Відправка війська до України: Макрон вперше відреагував на критику країн ЄС

Відправка війська до України: Макрон вперше відреагував на критику країн ЄС
Франція допускає відправлення своїх військовослужбовців в Україну для зміцнення протиповітряної оборони, навчання української армії, а також захисту кордонів
фото з відкритих джерел

Макрон сказав, що кожне його слово на цю тему було зваженим

Слова про можливість відправки західних військ в Україну були «зваженими» та «продуманими». Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон, передає французька газета Le Monde.

На відкритті паризького Олімпійського селища в Сен-Дені Макрона попросили прокоментувати заяви європейських лідерів з цьго приводу. Макрон сказав, що кожне його слово на цю тему було зваженим, продуманим і виваженим. 

Зазначається, що президент відмовився робити будь-які «геополітичні коментарі», назвавши цю подію невідповідним місцем для цього.

«Спорт повинен сприяти єдності і примиренню», – сказав Макрон.

Як відомо, влада Франції допускає відправлення своїх військовослужбовців в Україну для зміцнення протиповітряної оборони, навчання української армії, а також захисту кордонів, заявив прем'єр-міністр країни Габріель Атталь на слуханнях у сенаті. 

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що не слід виключати можливість відправлення військовослужбовців із західних країн в Україну. При цьому він наголосив, що наразі серед європейських країн консенсусу з цього питання немає.

Поразка Росії в Україні потрібна для забезпечення безпеки країн Європи, заявив президент Франції Еммануель Макрон під час пресконференції з підтримки Києва в Парижі. Також, за його словами, це принесе стабільність до ЄС. Про це пише газета Le Figaro. Водночас президент Франції нагадав, що союзники України «не воюють з російським народом», а «просто не хочуть дозволити йому перемогти в Україні».

Читайте також: Франція – новий куратор України?

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Стоична влада проводить навчальні заходи для наших захисників та захисниць та їх сімей
У столиці пройде вступна лекція «Експрес-курс бізнес-планування підприємця-початківця» для військових та їх родин
Генсек НАТО Єнс Столтенберг
Генсек НАТО може отримати Нобелівську премію миру
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус
РФ може напасти на країни НАТО? Пісторіус закликав готуватися до «найгіршого сценарію»
Презентація дослідження «Війна та освіта. Два роки повномасштабного вторгнення»
Чверть українських школярів хотіли б переїхати за кордон – дослідження
ССО повідомили про загибель на бойовому завданні воїнів 73-го морського центру
ССО повідомили про загибель на бойовому завданні воїнів 73-го морського центру
Орбан заявив, що Росія домовлятиметься про мир в Україні з США
Орбан запропонував перетворити Україну на «буферну зону»
Кількість біженців з України суттєво зменшилась в одній із країн Європи
Кількість біженців з України суттєво зменшилась в одній із країн Європи
Британія вирішила вдарити по нафтових прибутках Путіна
Британія вдарила санкціями по десятках танкерів, які возять російську нафту
Дмитро Кулеба прокоментував блокаду польсько-українського кордону
«Хай потім не ображаються, що ми проявили характер». Кулеба прокоментував блокаду кордону
Дата публікації новини: