Волтц розкрив подробиці зустрічі Трампа і Зеленського у Ватикані
Президент Трамп хоче використовувати дипломатію для припинення війни, ведучи діалог із обома сторонами
Президент США Дональд Трамп особисто наполягав на переговорах із Володимиром Зеленським під час похорону Папи Римського у Ватикані. Як інформує «Главком», про це заявив радник Трампа з національної безпеки Майк Волтц розповів The Telegraph.
За його словами, президент США прагнув обговорити з українським лідером можливості завершення війни дипломатичним шляхом.
«Трамп був налаштований провести особисту розмову із Зеленським і обговорити, як саме ми можемо завершити найбільшу сухопутну війну в Європі», – сказав Волтц, коментуючи зустріч двох лідерів у базиліці Святого Петра.
Він також додав: «Президент Трамп хоче використовувати дипломатію для припинення війни, ведучи діалог із обома сторонами. Особливо важливо було бачити, як інші світові лідери спостерігали за тим, що відбувалося, а Трамп рухав процес уперед».
Раніше стало відомо, про що говорили Зеленський і Трамп у Ватикані: кілька фраз вдалося прочитати по губах.
Нагадаємо, Дональд Трамп і Володимир Зеленський провели зустріч напередодні похорону Папи Франциска.
Опісля ж президент США Дональд Трамп припустив, що російський диктатор Володимир Путін не хоче закінчувати війну в Україні.
Також Кремль повідомив, що російський диктатор Володимир Путін готовий до переговорів з Україною без попередніх умов. Крім того, держсекретар США Марко Рубіо заявив, що наступний тиждень стане вирішальним щодо завершення війни в Україні.
Коментарі — 0