Єрмак на переговорах у Джидді показався в костюмі вартістю понад €3 тисячі
Єрмак одягнув костюм, ймовірно, бренду Tom Ford
Глава Офісу президента України Андрій Єрмак, який очолював українську делегацію на переговорах у саудівському місті Джидда, з’явився на зустріч у вишуканому костюмі, ймовірно, від американського бренду Tom Ford. Про це повідомляє «Главком».
На сайті Mytheresa представлено костюм Tom Ford за €3 690. Він схожий на той, що одягнув Єрмак на зустріч.
Водночас на Farfetch можна знайти схожу модель темнішого відтінку за $4 729.
Нагадаємо, 28 лютого президент США Дональд Трамп був у гніві через те, що президент України Володимир Зеленський приїхав не в костюмі, а у військовому одязі. Однак тоді ж Андрій Єрмак одягнув костюм вперше за три роки повномасштабного вторгнення на зустріч із сенаторами.
«Главком» також писав, що на зустрічах з очільниками інших країн Дональд Трамп не демонстрував такої відданості дрес-коду. А його соратник Ілон Маск взагалі приходить до Білого дому в спортивному одязі.




Коментарі — 0