Нардеп Бойко заборгував сину 56 млн грн

Нардеп Бойко заборгував сину 56 млн грн
Юрій Бойко (зліва) винен старшому синові Анатолію 56 млн грн
колаж: glavcom.ua

Колообіг мільйонів у родині нардепа Бойка: син позичає батьку і дарує мамі

Народний депутат і колишній керівник забороненої в Україні політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко впродовж понад 10 років має фінансове зобов'язання перед старшим сином Анатолієм. Борг уже сягнув 56 млн грн. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на виправлену щорічну декларацію політика.

Ексочільник проросійської політсили виправив свою декларацію про доходи та майновий стан за 2024 рік. У ній нардеп пригадав, що має відшкодувати 55,9 млн грн громадянину Анатолію Бойку. Ймовірно, йдеться про сина нардепа.

Юрій Бойко має відшкодувати синові 55,9 млн грн
Юрій Бойко має відшкодувати синові 55,9 млн грн
дані реєстру декларацій

Фінансове зобов'язання колишнього глави ОПЗЖ перед Анатолієм тягнеться з 2014 року. За цей час борг із 5,8 млн грн перетворився на 55,9 млн грн.

Анатолій Бойко позиціює себе як громадський діяч та підприємець, а також меценат благодійного фонду «Майбутнє – дітям» та співзасновник громадської організації «Розвиток ІТ-освіти». У 2021 році Антимонопольний комітет України дозволив йому придбати активи хімічного заводу «Зоря» у Рубіжному Луганської області, які раніше були державними. Після початку повномасштабної війни росіяни зруйнували потужності «Зорі», а сама компанія зараз перебуває у процесі банкрутства.

Нагадаємо, що Анатолій Бойко регулярно обдаровує маму, Віру Бойко, значними грошовими подарунками. Так, минулого року дружині нардепа дісталися від сина 19 млн грн. 

До слова, нещодавно Юрій Бойко склав повноваження керівника забороненої в Україні політичної партії «Опозиційна платформа – За життя». Тепер наглядачем є його колишній помічник.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

У декларації за 2023 рік Тетяни Крупи відсутня будь-яка згадка про володіння криптовалютою
Слідство виявило в ексголови МСЕК Крупи криптоактиви
Більше десяти років Віктор Власюк очолював Вінницький обласний центр медико-соціальної експертизи і обласний МСЕК №1
По дві Tesla на одного члена родини? Родина впливового МСЕКівця на Вінниччині дивує автопарком
Дружина Малюськи протягом року заробила 3,8 мільйона гривень
Безробітний мільйонер: ексміністр Малюська показав декларацію
Данілов наразі не працює в державному секторі
Стало відомо, де Данілов заробляє гроші після звільнення з посади секретаря РНБО
Депутат Жидачівської міськради та підприємець Ігор Чорнейко
На Львівщині депутат приховав майна на 19,4 млн грн, його оштрафували на 68 тис. грн
На початку вторгнення селище Бородянка перебувало під окупацією армії Росії
100 тис. за метр. Скільки коштуватиме ремонт дороги, розбитої окупантами в Бородянці
Днями Байден виступав на конференції в Чикаго
NYP розкрила суму гонорару за публічний виступ експрезидента Джо Байдена
Експерт пояснює, що для врегулювання проблеми боргів 2022 року необхідно встановити моменти втрати зв’язку енергообʼєктів з енергосистемою.
Найбільші борги за зелену енергетику накопичено у 2022 році – експерт
У 2025 році «Київзеленбуд» планує витратити 140 млн грн на капремонт 13 об’єктів
Куди витрачав гроші «Київзеленбуд» у 2024 році? Названо п'ять «найжирніших» проєктів