Автобуси з пасажирами прямували до РФ через тимчасово неконтрольовану українською владою ділянку державного кордону та в’їжджали в Україну через пункти пропуску
Якби не окупація території Донбасу, люди, які зараз там залишилися, були б частиною тієї загальної динаміки розвитку України, яку ми зараз спостерігаємо, - заявив Волкер
Продовжуючи перегляд glavcom.ua ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності (Privacy Policy) та погоджуєтеся використання файлів cookie