theme_ctgs:Array ( [all] => 277 [publications] => 1 [video] => 15 [photo] => 16 ) 1

Європейські ігри-2019

Всі матеріали Публікації Фото Відео
Чемпіонка Євроігор Ганна Соловей: Люблю Україну і не буду звідси їхати через чиюсь хамську поведінку
Велосипедистка, яка несподівано потрапила у гучний скандал, дала розгорнуте інтерв’ю «Главкому»
Вінницькі акробатки увійшли до п’ятірки кращих на Європейських іграх - 2019
В Мінську проходили ІІ Європейські ігри – головна комплексна спортивна подія року
Олександр Башенко (крайній зліва) проводить нагородження на своїх турнірах зокрема з одіозним віце-президентом Федерації футболу України Вадимом Костюченком
Керівник велоспорту каже, що у них цензура і хоче вигнати чемпіонку Євроігор за вільнодумство
Олександр Башенко прокоментував скандальну ситуацію
Ганна Соловей на контракті з Мінмолодьспортом, а не з Федерацією. очолюваною паном Башенком
Мовою цифр: міністр розгромив керівника, який погрожує вигнати зі збірної чемпіонку Євроігор
Ігор Жданов підкреслив, що контракт Ганна Соловей укладала не з Федерацією, а з Мінмолспортом
Ігор Жданов обіцяє Ганні Соловей повну підтримку
Міністр Жданов обурений хамською поведінкою керівника Федерації велоспорту
Керівник Мінмолспорту обіцяє Ганні Соловей підтримку
Олександр Башенко думає, що вхопив Бога за бороду?
Апогей хамства. Топ-забудовник історичного Києва збирається згноїти чемпіонку Євроігор
Такої безпрецидентної агресії в ставленні до спортсменів керівники собі ще не дозволяли
Олексій Калиниченко добре налякав очевидців і навіть суперника
Український борець був за крок від загибелі у сутичці за бронзу на Євроіграх (відео)
Олексій Калиниченко відбувся легким переляком у ситуації, яка виглядала дуже страшно
Жан Беленюк відзначив перемогу так само яскраво, як боровся
Беленюк відзначив перемогу на Європейських іграх гопаком (відео)
Наш борець продовжив започатковану не так давно традицію
Путін не мав куди дітися
Український боксер змусив Путіна встати під час виконання «Ще не вмерла»
Президент РФ відвідав боксерський турнір Європейських ігор, не очікуючи, що там лунатиме «Ще не вмерла...»
Видатний гімнаст Олег Верняєв і 15-річна Анастасія Бачинська - новоспечені чемпіони Європейських ігор-2019, блискуче сучасне і обнадійливе майбутнє українського спорту
Європейські ігри-2019. 14 українських нагород і підсумкова таблиця медалей
У заключний змагальний день українські спортсмени піймали кураж
Наша золота каратистка Аніта Серьогіна
Ефектний фінал Євроігор-2019: два золота і срібло від каратистів!
Заключними чемпіонами Ігор у Мінську стали Аніта Серьогіна і Станіслав Горуна
Олена Старикова
Євроігри-2019: Старикова виборола срібло в велотреку
Наша спортсменка стала другою в гіті на 500м
Перемога Анастасії бачинської - найсенсаційніше українське золото Європейських ігор-2019
Євроігри-2019: великий Верняєв і 15-річна Бачинська принесли Україні два золота в гімнастиці!
Українські спортивні гімнасти здобули загалом дев'ять медалей
Діана Варинська виграла другу бронзу
Радівілов плюс Варинська: гімнасти здобули для України ще дві медалі Євроігор
По своїй другій нагороді наші гімнасти здобули з інтервалом у п'ять хвилин
Кільця принесли Ігореві Радівілову бронзу
Гімнаст Радівілов приніс Україні 43-тю нагороду Європейських ігор
Чемпіоном у вправах на кільцях став італієць, а отже боротьба за третє місце в медальному заліку загострюється максимально
На цих Європейських іграх Олександр Хижняк яскраво продемонстрував, за що його називають Українським Танком
12-те золото: Олександр Хижняк розгромив італійця у фіналі Європейських ігор!
Під тотальним тиском українця суперник шансів не мав
Микола Буценко провів дуже достойний турнір
У видовищному бою український боксер Буценко програв і взяв срібло Євроігор (відео)
Наш боєць поступився ірландцеві в рівному конкурентному бою
Олег Верняєв
Євроігри-2019: Верняєв виборов друге срібло в Мінську
Наш гімнаст став другим у вправах на коні
Жін Беленюк поповнив колекцію титулів
Жан Беленюк став чемпіоном Європейських ігор-2019!
Боксер Віктор Вихрист приніс Україні золото в суперважкій вазі
Європейські ігри-2019. День восьмий. Фотогалерея українських призерів і таблиця медалей
Україна фактично перевершила досягнення перших Євроігор
Віктор Вихрист на сьомому небі від щастя
Український боксер Вихрист у важкій рубці виграє фінал Євроігор-2019 (відео)
Безкомпромісний поєдинок завершився достроково
Так красиво Жан Беленюк возив майбутнього суперника за фіналом Іслама Аббасова на торішньому чемпіонаті світу
Євроігри-2019: Жан Беленюк побореться за золото зі старим знайомим
Український чемпіон впевнено виграв три сутички
27-річний боєць з Полтавщини Віктор Вихрист у 2017 році був чемпіоном Європи. Зараз виграв Європейські ігри
Кров'ю й потом: боксер Віктор Вихрист б'є французького росіянина у фіналі Євроігор
Україна здобула десяте золото Європейських ігор
Чергова невдача спіткала українських спортсменів
Українські футболісти чотири рази вели, але програли матч за бронзу Євроігор-2019
Додому українці повертаються з порожніми руками
Галина Мельник - перша українська призерка Європейських ігор у карате
Українські каратисти виграли дві бронзи Європейських ігор
Наші бійці йдуть зі стовідсотковим показником
Олег Верняєв довів високий клас
Євроігри-2019: Верняєв бере срібло, 18-річна гімнастка з Києва - сенсаційну бронзу
Українські гімнасти піднялися на обидва п'єдестали у багатоборстві
До фіналу Європейських ігор Жанові беленюку залишився крок
Жан Беленюк переміг титулованих суперників і вийшов у півфінал Європейських ігор
Сьогодні ввечері в медальних сутичках виступатимуть два українських борці греко-римського стилю
Член виконкому Асоціації спортивної боротьби України Андрій Стадник разом із дружиною Марією здобувають золото для Азербайджану
Конфлікт інтересів. Як український тренер на Євроіграх працює проти України
Андрій Стадник перед фінальною сутичкою у жіночій боротьбі змушений був обирати між дружиною, яка бореться за Азербайджан і вихованкою з України
Золоті українські легкоатлети
Мить тріумфу. 18 золотих легкоатлетів виконують гімн України у Мінську (відео)
Телеканал «Інтер» не вважав за потрібне це показати
Наші золоті легкоатлети
Європейські ігри-2019. День сьомий. Фотогалерея українських призерів і таблиця медалей
Збірна України поступово наближається до прогнозованої кількості медалей
Збірна України зіпсувала собі життя власноруч
Наслідки вибору між хлібом і свободою: Україна програла Португалії в футбол в 1/2 Євроігор
Українська збірна зіграє за бронзу
Олексанрові Хижняку-молодшому з тренером і батьком Олександром Хижняком-старшим залишилося зробити лише крок
Український боксер-чемпіон Хижняк виграв нокаутом і вийшов у фінал Євроігор-2019
Переконлива хода нашого блискучого бійця триває
Попереду на Миколу Буценка очікує Курт Волкер
Український боксер Буценко в кровавій рубці з німцем виборов місце у фіналі Євроігор (відео)
Наш боєць досяг найбільшої вершини в кар'єрі
Яна Качур: Так виглядає щастя
Українські легкоатлети на очах у Лукашенка вирвали в Білорусі золото командної першості!
Золото, яке виблискує найяскравіше
Юлія Ткач здобула єдине золото для збірної з жіночої боротьби
Борчиня Юлія Ткач принесла Україні восьме золото Європейських ігор!
Титулована спортсменка доповнила колекцію титулів
Андрій Стадник (у центрі) тренує свою дружину Марію (у блакитній куртці) і Оксану Лівач (у жовтій куртці). Усі - патріоти України. Тільки медалі Марія приносить Азербайджану
Євроігри-2019: у фінальній сутичці між двома українками переміг Азербайджан