У Вінницькій міській раді під час навчального семінару говорили про те, як покращити захист людей, що постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства
Краснопільська сільська ОТГ Вінниччини розпочала функціонувати наприкінці 2017 року і вже за два роки облаштувала сучасний Центр надання адміністративних послуг
Продовжуючи перегляд glavcom.ua ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності (Privacy Policy) та погоджуєтеся використання файлів cookie