Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Адвокати оскаржили відмову визнати Саакашвілі біженцем

  документ
  • Розсилка
  Адвокати оскаржили відмову визнати Саакашвілі біженцем

  Захисники Саакашвілі подали відповідний позов до адміністративного суду

  Захист колишнього президента Грузії, екс-голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі оскаржив в суді рішення Державної міграційної служби про відмову в оформленні документів для вирішення питання про визнання Саакашвілі особою, яка потребує додаткового захисту.

  «Це рішення міграційної служби є необґрунтованим і протиправним, у зв'язку з чим порушує права Саакашвілі на отримання в Україні додаткового захисту від можливої незаконної екстрадиції до Грузії за брехливими звинуваченнями, які не визнала жодна країна світу, в тому числі й Україна», - йдеться в повідомленні на сторінці Саакашвілі в Facebook.

  Захисники Саакашвілі подали відповідний позов до адміністративного суду.


  16_08

  Раніше Державна міграційна служба відмовила екс-голові Одеської ОДА Михайлу Саакашвілі в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту.

  Саакашвілі заявив, що оскаржить це рішення Державної міграційної служби України.

  Як повідомляв «Главком», 24 жовтня генпрокурор Юрій Луценко під час спілкування з журналістами зазначив, що Державна міграційна служба відмовила Саакашвілі у статусі біженця.

  Перед цим керівник Державної прикордонної служби Петро Цигикал заявив, що Саакашвілі має статус особи, «яку незаконно перемістили через кордон».

  Додамо, що 26 липня президент Петро Порошенко підписав Указ №196/2017 про позбавлення громадянства України низки осіб. Серед них є Саакашвілі, якого позбавлено громадянства України, відповідно до пункту 26 статті 106 Конституції України та статей 17 і 19 Закону "Про громадянство України.

  Читайте також статтю «Главкома» «Грузинський десант - місія завершена. Кого з соратників Саакашвілі депортувала Україна (ДОСЬЄ)»

  Читайте також матеріал: 15 днів «МіхоМайдану»: гречка, дрова, гроші і нові вимоги

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ