В розділі

Теді Рінер спробує стати дворазовим чемпіоном домашньої Олімпіади
Різниця в 60 кг. На Олімпіаді в дзюдо відбулася унікальна сутичка
Формат змішаного командного турніру з дзюдо викликає неоднозначні думки у вболівальників цього виду спорту
Українські шаблістки продовжують боротьбу за золоті нагороди Олімпіади
Українські шаблістки вийшли до фіналу Олімпіади та здобули для України ще одну нагороду
У фіналі наші дівчата зустрінуться зі збірною Південної Кореї
Українські шаблістки впевнено розпочали виступ у командних змаганнях Олімпіади
До медалі лишився один крок. Українські шаблістки вийшли до пів фіналу Олімпіади
Для здобуття нагороди українкам залишилося здобути одну перемогу
23-річний Двалі є чемпіоном Європи 2024 року та бронзовим призером світової першості 2023 року
В анексованому Криму російському чемпіону Європи з боксу вибили око у вуличній бійці
Двалі намагаються зберегти око, але бачити ним, у кращому разі, він зможе лише тіні та силуети
Ілля Ковтун прикро лишився без нагороди в особистому багатоборстві та розраховує на здобуття медалі в окремих видах
Олімпійські Ігри підійшли до свого екватора: анонс на 3 серпня
У восьмий день відбудуться важливі фінали, у яких за нагороди змагатимуться наші спортсмени
Хижняк став мультимедалістом Олімпіад
Боксер Хижняк приносить Україні чергову нагороду Олімпіади
Хижняк продовжує боротьбу за олімпійську золоту нагороду
Іван Литвинович закликав голосувати на псевдореферендумі Олександра Лукашенка
Білорус Литвинович, який підтримував війну і Лукашенка, виграв Олімпіаду
«Нейтральний» батутист мав шанс пропустити Олімпіаду, проте сьогодні завоював золото
Марина на кожній з Олімпіад змогла кваліфікуватися до фіналу
Марина Бех-Романчук змогла увійти до фіналу Олімпіади в потрійному стрибку
Українка показала найкращий для себе результат у першій спробі
Том Круз неодноразово потрапляв до об'єктива камер, відвідуючи різні змагання Олімпіади-2024
Актор Том Круз виконає небезпечний для життя трюк на церемонії закриття Олімпіади, – ЗМІ
Том перебуває в активному європейському турне, однією з зупинок якого є Олімпійські Ігри в Парижі
Довбик виступатиме під номером 11
Довбик офіційно став гравцем «Роми»
Довбик буде першим українцем, який гратиме за «Рому»
Анжела Бладцева виграла 2 медалі етапів Кубка світу, будучи допущеною до них незважаючи на підтримку війни в Україні
Олімпіада. Росіянка Бладцева, яка підтримувала війну, провалила фінал
Багато російських видань називали 19-річну батутистку головною надією на золото
Україна наразі посідає 19-й рядок у реєстрі, відставання від 18-ї Польщі складає 2,600 бала
УЄФА оновила таблицю коефіцієнтів: на якому місці Україна
На старт сезону-2024/2025 мали вийти п'ять вітчизняних клубів, але один із них, «Дніпро-1», не зміг розпочати кампанію
Олена Костевич завершила виступи на рекордній для себе Олімпіаді
Легендарна Костевич не змогла вийти до фіналу на шостій для себе Олімпіаді
Українська стрільчиня повертається з Парижа без нагород
Любитель танців і котів: що відомо про турецького стрільця, який став зіркою Олімпіади
Олімпійський чемпіон, турок Юсуф Дікеч підкорив соцмережі
Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко неодноразово разом піднімалися на подіум міжнародних турнірів
Стрибунки у висоту Магучіх та Геращенко пробилися до фіналу Олімпіади
Для ще однієї українки змагання, на жаль, завершені
Виробник купальників запевнив, що під час виготовлення форми українських спортсменок не використовував дизайн художниці
Олімпійська форма збірної України: художниця заявила про порушення авторського права
Катерина Криволап обурена тим, що виробник форми для плавчинь не спитав дозволу на використання її робіт
Михайло Кохан виступає на своїй другій Олімпіаді
Олімпіада-2024. Метальник молота Кохан кваліфікується до фіналу
Український легкоатлет з другої спроби виконав кваліфікаційний норматив
Кабайло брав участь у заході на підтримку війни
Підтримував війну. Міністр спорту Нижегородської області РФ потрапив у базу «Миротворця»
Кабайло став співучасником злочинів російської влади проти України
Для Олександра Хижняка бразильські боксери є принциповими суперниками
Анонс Олімпіади на 2 серпня. Очікуємо на медаль в боксі
Нашій країні вдалося здобути другу нагороду Олімпіади, і вже сьогодні є шанс гарантувати ще одну медаль
«Золото», здобуте у Парижі, стало для Коцоєва першою олімпійською нагородою у кар'єрі
Дзюдоїст, який раніше представляв Україну, виграв «золото» Олімпіади для Азербайджану
У 2015 році Коцоєв представляв Україну, а потім переїхав у Азербайджан
Людмила та Надія Кіченки повторили сіоє найкраще Олімпійське досягнення – вийшли у чвертьфінал
Україна завершила виступи на Олімпіаді-2024 з тенісу
Сестри Кіченок поступилися іспанкам Крістіні Буксі та Сарі Соррібес Тормо
Перший раунд боксерського турніру у ваговій категорії до 66 кілограмів спричинив скандал
Скандал на Олімпійських Іграх: у боксі виступає алжирка, яка провалила гендерний тест
Італійська боксерка Анджела Каріні відмовилася боксувати проти п'ятої сіяної Іман Хеліф
Свою єдина перемогу у Парижі Єлизавета здобула в 1/8 фіналу у поєдинку з косоваркою Лоріаною Кукою
Дзюдоїстка Литвиненко покидає Олімпіаду через дискваліфікацію
Литвиненко посіла підсумкове 7 місце на Олімпіаді
Легенда української спортивної гімнастики перебувала в Парижі та бачила фінал на власні очі
Олімпійська чемпіонка Подкопаєва заявила, що українських гімнастів засудили у Парижі
Легендарна українська гімнастка прокоментувала четверте місце Іллі Ковтуна
Владислав Бухов цього сезону привозив медалі з усіх найважливіших стартів - чемпіонатів світу та Європи
Олімпіада-2024. Плавець Бухов першим з українців подолав кваліфікацію
Цьогорічному чемпіону світу вдалося перервати неприємну тенденцію в українському плаванні
Турецький стрілець виступає на Олімпіаді вже не вперше
Стрілець із Туреччини став зіркою інтернету, виступивши на Олімпіаді без екіпірування
Виступ 51-річного турецького стрільця на Олімпіаді вразив користувачів у Інтернеті
Куліш здобув другу для себе олімпійську нагороду
Куліш здобуває для України другу нагороду Олімпіади в Парижі
Куліш здобув срібну нагороду
Плавець Пань Чжаньле переміг на дистанції 100 метрів вільним стилем зі світовим рекордом
Скандал на Олімпіаді. Рекордсмен світу з Китаю образився на суперників з Австралії та США
Пань Чжаньле: Вони дивляться на нас зверху вниз
Сергій Куліш спробує додати до своєї скарбнички ще одну олімпійську нагороду
Анонс Олімпіади на 1 серпня. Хто матиме шанси здобути для України другу нагороду
Українцям поки не вдалося збільшити до декількох нагород медальний здобуток
Поєдинок тривав 2 години 58 хвилин
Костюк програла тригодинний матч у чвертьфіналі тенісного турніру Олімпіади
Марта Костюк була єдиною представницею України в одиночному розряді у чвертьфіналі
Людмила та Надія Кіченок втретє у кар'єрі грають на Олімпіаді
Олімпіада-2024: сестри Кіченок вийшли до 1/4 фіналу тенісного турніру
Сестри Кіченок – останні українські тенісистки в парі Олімпіади-2024
Кияни відкрили рахунок у матчі на 16-й хвилині
«Динамо» вдруге обіграло «Партизан» у Лізі чемпіонів
Загальний рахунок двох матчів – 9:2 на користь «Динамо»
20-річний Ілля Ковтун виступає на своїй другій Олімпіаді
Олімпіада-2024. Гімнаст Ілля Ковтун зупиняється за крок до медалі
Боротьба за медалі в особистому багатоборстві тривала до останнього снаряду
Адріана Руано Оліва з Гватемали на п’єдесталі пошани із золотою медаллю під час паризьких Олімпійських ігор у стрілецькому центрі Шатору
Гватемала виборола перше золото Олімпіади в історії країни
Адріана Руано завоювала золото, встановивши новий олімпійський рекорд
Ердоган пропустив церемонію відкриття Олімпіади
Ердоган розповів, як внучка вмовила його пропустити відкриття Олімпіади
Макрон запрошував Ердогана на відкриття Олімпіади, але він вирішив не їхати
Проблеми із забрудненням річки Сена впливають на репутацію Парижа, який приймає Олімпіаду
На Олімпіаду у Парижі насувається фіаско – Politico
Обіцянки влади Парижа про змагання з плавання у паризькій Сені виявились далекими від реальності через забруднення води
Вікторія Ус є першою в історії України представницею веслувального слалому, яка бере участь в Олімпійських Іграх
Єдина українка у веслувальному слаломі вийшла до фіналу Олімпіади
Наша спортсменка на других Олімпійських Іграх поспіль подолала півфінальний етап у каное
Бербок пострибала на батуті
Голова МЗС Німеччини згадала спортивне минуле і вразила глядачів (фото)
Анналена Бербок продемонструвала у німецькому Леверкузені, що вона не втратила навички гімнастки
Сергій Куліш три Олімпіади кваліфікується до одного фіналу
Стрілець Куліш проходить до фіналу Олімпіади у своїй коронній дисципліні
Це перший фінал Олімпіади для України в кульовій стрільбі
Різниця в зрості Вембаньяма і Тогасі становить 55 см
На Олімпіаді один проти одного зіграли найвищий і найнижчий баскетболісти змагань
Зріст француза Віктора Вембаньями становить 222 см, а японця Юкі Тогасі – 167 см